wz

Všechny knihy zežloutnou, ale kniha přírody má každý rok nové, nádherné vydání.
jeseníky

             hlavní stránka          

              fotogalerie              

              ubytování              

            cykloturistika            

                turistika                

                lyžování                

          Návštěvní kniha          

          odkazy na stránky        informaceoptimalizace PageRank.cz


informace Aby si každý mohl zvolit přesně to, po čem touží, může si vybírat jak mezi luxusními hotely, nebo mezi menšími a klidnějšími hotýlky či penziony na samotě v přírodě. Cílem je nabídnout co možná nejzajímavější prožití volných dní, víkendů či dovolených, které v současném uspěchaném životě máme. Vyberte si sami, stačí se jen společně dohodnout na podrobnostech prostřednictvím našich kontaktů.
tipy ubytování v jeseníkách

Ubytování v Jeseníkách je cesta k odpočinku od shonu ,stresu a starostí, v lesích s vůní pryskyřice, noční oblohou plnou hvězd. Dopřejte si klidný a nikým nerušený spokojený spánek, ranní procházky rosou, polední žár nebo v zimě kupy zářicího prachového sněhu. Ubytování by mělo více či méně vyhovovat všem. Pokud však máte ambicióznější plány anebo naopak raději upřednostňujete pohodlnější pobyt na horách, i v tomto ohledu jsme tady schopni vám vyjít všemožně vstříc. Užijte si svou dovolenou, prázdniny nebo víkendy v tiché pohodě rodinného penzionu ,hotelu , horské chaty ... Po dobré a vydatné snídani se vydejte od jara do zimy pěšky či na kole , v zimě na běžkách za krásami Jesenických hor. Nebo můžete jen tak zůstat lenošit na čerstvém vzduchu, obklopeni přírodou s vůní horských luk a pastvin i okolních lesů . Nádherná krajina a příroda Jeseníků Vás určitě okouzlí. Doufám, že na mojích stránkách naleznete užitečné informace, které Vám umožní naplánovat a zajistit pobyt u nás.


Zveme Vás k pobytu v Karlově pod Pradědem - turistickém centru pohoří Jeseníků, které vynikají panenskou přírodou, rajským klidem a dobrými sněhovými podmínkami. Na okraji CHKO Jeseníky, v malebném prostředí horské vesničky Karlov je situována chata Antonie, ve kterém můžete strávit příjemné chvíle Vaší dovolené. Nabízí Vám celoroční možnost ubytování v soukromí v krásném a tichém koutu přírody. Pokud se rozhodnete pro ubytování, naleznete chatu téměř na konci obce Karlova, při vstupu do údolí vedoucí do Velkého Kotle. Chata je dostupná autem, autobusová zastávka je nedaleko, parkovat můžete u chaty a okolí nabízí příjemné posezení v upraveném prostředí v na kraji lesa. Od domu jsou dostupné turistické značené cesty, v zimním období je blízká lyžařská sjezdovka, je tady i možnost vyžití na běžeckých lyžích. Okolní lesy poskytují možnosti procházek jen tak nebo v houbařské sezóně i toulky za dobrým úlovkem.
Copyright © 2007 všechny práva vyhrazena.                                           webmaster j.bezruč